Müşteri Destek Hattı

Kapsamlı Yaskawa Hizmeti

Müşteri Destek Hattı - Yaskawa kapsamlı hizmeti

Yaskawa, tüm ürün yaşam döngüsünü servis ürünleri ve her ihtiyaca uygun destek ile destekler.

Müşteri Destek Hattı, sistem kullanılabilirliğini ve üretkenliğini artırmak ve her şeyi sürekli olarak en iyi durumda tutmak için Yaskawa ürünlerini ve sistemlerini, uygulamaları ve süreçleri kapsar.

Yaskawa ile müşterilerin robot, kontrolör ve sürücü teknolojisi üreticisine doğrudan temas ve erişimi vardır.

Yaskawa, OEM parçalarını kullanarak üretici onarımları sunar ve uygun fiyatlandırmayı garanti eder. Ürünleri onarım için göndermenin yanı sıra, Yaskawa aynı zamanda bir onarım değişim hizmeti ve Yaskawa robotları ve bileşenleri için bireysel yenileme hizmetleri de sunmaktadır.

Mevcut Yaskawa robotlarınızın ve sistemlerinizin güncellenmesi veya yeni gereksinimlere uyarlanması gerekiyor mu?
Yaskawa size yardım etmek için burada. Yaskawa çalışanları mühendislik veya güncelleme projeleriniz üzerinde çalışmaya hazırdır.

Ekipmanınızı maksimum üretim seviyelerinde çalışır halde tutun.

Servis uzmanları, ürünlerin üretime entegrasyonu, gerekli onarımların yapılması ve önleyici bakımın yanı sıra uygulama ile ilgili robot programlama görevlerini yerine getirmeleri ile müşterileri desteklemektedir. Yaskawa ayrıca özelleştirilmiş servis ve bakım anlaşmaları da sunmaktadır.

Tüm Yaskawa kontrolörleri ve robotları için rakipsiz parça stoğumuz sayesinde hızlı ve uzman servis her zaman mevcuttur.

Müşteriler gerektiğinde doğru yedek parçaları seçme veya kendi malzemelerini oluşturma konusunda uzman tavsiyesi aldığından, en yüksek üretim güvenilirliği sağlanır. Gerekli parçalar Avrupa içinde hafta içi 24 saat içinde teslim edilebilir.

Telefonla teknik destek: uzman tavsiyesi - hızlı çözümler.

Robot sistemleri hakkında hızlı, uzman tavsiyesi için, deneyimli uzmanlar teknik destek hattı aracılığıyla yılda 365 gün mevcuttur. Bu uzmanlar sistemleri en iyi bilir ve sizin için doğru çözümü hızlı bir şekilde bulmak için güvenilir destek sağlar.