Tekstİl

Tekstil Makineleri için Sürücüler ve Kontrol Ünitesi

Güvenilirlik ve Uyumluluk

Tüm dünyada YASKAWA sürücü çözümleri tekstil makinelerine güç veriyor ve onları 365 gün 24 saat çalışır durumda tutuyor.

Tekstil makinelerindeki bozulmalar kısa zamanda devasa üretim kesintisi kayıtlarına yol açar. Bu arıza sürelerinin dikkatli mühendislikle ve güvenilir sürücü bileşenleri ve sistemlerinin seçimiyle ortadan kaldırılması gereklidir. YASKAWA tekstil endüstrisine özel ehliyetli mühendislik ekipleri ve yüksek kalitede ürünler sağlayabilen bir ortaktır.

Deneyim ve Uzmanlık

YASKAWA tekstil endüstrisinde uzun süreli ortaklıktan kazanılan büyük deneyim sunar. Uygulamaya özel çözümler müşterilerine yüksek verimlilik ve karlılık sunar. Balya açmaktan dokuma makinesine, ekstrüderlerden sarıcılara, Yaskawa özel uygulama ihtiyaçlarını bilir.

YASKAWA Tekstil Endüstrisine yönelik özel Sürücü Sistemleri sunar.

Tekstil endüstrisi uygulama ihtiyaçlarına cevap vermeye yönelik standartlar ve belli işlevselliklere sahip 0,1 kW ile 185 kW güç aralığında ürünler sunulmaktadır. YASKAWA'nın T1000 İnvertör Serisi ve Sigma-5 Servo Serisi güvenilir çalışma, kolay taşıma ve toplam maliyet tasarrufuna odaklanılarak geliştirilmiştir. Portföyümüz kontrol üniteleriyle tamamlanır.