Ahlak kuralları

Yaskawa EMEA Bölgesi Mesleki Ahlak Kuralları Kılavuzu

Motor sürücü teknolojisi, endüstriyel otomasyon, robot teknolojisi ve yeşil enerji alanlarında yenilikçi ürünler ve hizmetler sağlayan, dünyanın önde gelen teknoloji şirketi, Yaskawa EMEA için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

İtibarımız, yenilikçi teknoloji ve yüksek ürün kalitesinin yanı sıra en önemlilerinden biri dürüstlük olan belli bazı niteliklere ve değerlere dayanır. Bu itibarı korumak ortak sorumluluğumuzdur.

Bunun için kişisel sorumluluk, açık sözlülük, şeffaflığın yanı sıra yasal ve etik uyum gibi değerlerimiz hayati önem taşımaktadır.

YASKAWA Electric Corporation, "Yaskawa Group Mesleki Ahlak Kuralları Kılavuzu"nu oluşturmuştur. Bu Kılavuza dayanarak da "Yaskawa EMEA Group Mesleki Ahlak Kuralları Kılavuzu" oluşturulmuştur. "Yaskawa EMEA Group Mesleki Ahlak Kuralları Kılavuzu", EMEA bölgesindeki tüm kuruluşlar için geçerlidir.

Mesleki Ahlak Kurallarımız ve tamamlayıcı Kılavuz ("Taahhütlerimiz"), şirket içindeki davranış biçimimizi, iş ortaklarımızla ve genel kamuyla olan ilişkilerimizde nasıl davrandığımızı yöneten temel ilkeleri ve kuralları içerir. Günlük çalışmalarımızdaki yasal ve etik sorumlulaklarımızı anlamamızı sağlayan bir çerçeve oluştururlar ve görevi ne olursa olsun herkes için eşit derecede geçerlidirler. Bu nedenle, EMEA bölgesindeki tüm yönetim kurulu üyeleri, görevliler, yöneticiler ve çalışanlar için bağlayıcıdırlar.

Belgenin tamamını indirin