Başvuru süreci

Başvuru süreci

YASKAWA’ya başvurmak çok kolaydır ve yalnızca birkaç dakikanızı alır. İş fırsatı veri tabanımızdaki doğru pozisyonu bulun. Lütfen burada sadece çevrimiçi başvurun.

Lütfen asgari olarak aşağıdaki belgeleri elektronik biçimde temin edin:

başvuru mektubu, CV ve tüm ilgili diploma veya sertifikalar.

Toplamda 3 MB’ı geçmemek kaydıyla aşağıdaki biçimlerdeki en fazla dört dosya ekleyebilirsiniz: doc, docx, xls, xlsx, pdf, jpg, png, tiff, ppt, pptx, csv, gif veya rtf.

Eğitim ve meslek geçmişiniz ile dil ve veri işleme becerilerinizle ilgili belgeleri eklerken bu belgeleri çevrimiçi başvuru için yeniden çağırmanıza gerek yoktur.

Bu durumda, lütfen yıldızla (*) işaretli tüm zorunlu alanları doldurun ve dosyalarınızı “Documents (Belgeler)” sekmesinde karşıya yükleyin. 

Sorularınız ya da teknik sorunlar için lütfen bizi +49(0)6196/569-300 numaralı telefonumuzdan arayın.

Başvurunuz İngilizce ya da Almanca mı?

Almanca ve İngilizce başvuruları kabul ediyoruz.  
İdari (yönetici ya da gözetmen) pozisyonlara başvurmak istiyorsanız CV’nizi
ve başvuru mektubunuzu İngilizce sunduğunuzdan emin olun.

 

Seçim süreci

İş mülakatları iki kişi tarafında yürütülür. Bir mülakatçı İK departmanını diğeri ise işlevsel departmanı temsil eder.

YASKAWA hakkındaki ilk mülakat soruları sorulurken başvuru sahibinin CV’si ile çalışma geçmişi gözden geçirilir ve başvuru sahibine açık pozisyon ile departman yapısının genel görünümü sunulur. Böylece her iki taraf da diğer tarafın neler sunması gerektiğine ilişkin genel bir fikir sahibi olur.

Başvuru sahipleri arasından seçim yaparken önemli bir husus onların diğer kültür ve zihin yapılarına duydukları ilgileridir, çünkü YASKAWA’da dünyadaki tüm ülkelerden insanlar çalışır.

İkinci mülakatta özel olarak başvuru sahibinin teknik yetkinliklerine odaklanılır. Cevaplanmayan tüm sorular ve muhtemel ilk sözleşme koşulları da görüşülür.

 

Kişisel verilerin gizliliği / korunması

Veri koruma YASKAWA’da çok önemlidir. Başvurunuz ve kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur. Tüm kurallar ve hükümler Alman Federal Veri Koruma Yasasına (Bundesdatenschutzgesetz - BDSG) ve diğer yasalara uygundur.

Çevrimiçi başvuru işlemi sırasında verileriniz sertifikalı bir şifreli bağlantı kullanılarak
aktarılır.