Genç profesyoneller

Giriş seviyesindeki profesyoneller

Zaten bir kariyer yolu çizdiniz ve öğreniminizi ya da mesleki eğitiminizi bitirmek üzere misiniz? Belki bir çıraklığın parçası olarak bir miktar ilk deneyiminizi edindiniz? Şimdi YASKAWA’ya başvurun ve kariyerinizi başlatın.

YASKAWA’da genç uzman ve yöneticilerimizi desteklemenin önemli olduğuna inanıyoruz. İdeal manada her iki tarafa da yarar sağlamak için, her bir bireyin yeteneklerini ve becerilerinizi geliştirmek istiyoruz.

2 ila 3 yıllık profesyonel deneyime ve uygun ehliyete sahip çalışanlar uluslararası değişim programımıza başvurabilir. Seçilen program katılımcıları yurt dışındaki bağlı kuruluşlarımızın birisinde 12 ay istihdam edilir.

Seasoned professionals

We value new perspectives that experienced specialists bring to the table. At YASKAWA you can use your knowledge and skills in challenging projects at the regional or European level. You can expect variation and responsibility in multifunctional tasks as well as the opportunities typical of an internationally operating technology company experiencing higher than average growth.

 

Since the well-being of our employees is important to us, we offer them different work-life balance options and social services benefits.

Achievements and commitment

YASKAWA esnek, meydan okuyan ve değişken çalışma ortamı sunar.

Çeşitli iş-hayat dengesi imkanları çalışanlarımızın, esnek iş çizelgeleri aracılığıyla sağlandığı gibi, kendi özel ve meslek hayatları arasında denge kurmalarına imkan tanır. Aynı zamanda, çalışanlarımızın iyiliklerini ve memnuniyetlerini iyileştirmelerine yardımcı olan şirket sağlık politikalarına sahibiz.

Bünyemizdeki pozisyonlarla ilgileniyorsanız ihtiyacınıza uygun bir açık pozisyon olup olmadığını iş fırsatı veri tabanımızdan kontrol edebilirsiniz. Başvurunuzu dört gözle bekliyoruz!

Doğru işi bulmakta sıkıntı mı yaşıyorsunuz?

Daha sonra, genel bir başvuru formu doldurun.

Şimdi başvur

İletişim

Başvurunuz veya iş açığınız hakkında sorunuz varsa,
size şahsen destek vermekten mutluluk duyarız.

HR Abteilung Eschborn

YASKAWA Europe GmbH
Sürücüler & Hareket Bölümü + İdari merkez
Hauptstrasse 185
65760 Eschborn
Germany

Telefon:          +49(0)6196/569-300
Fax:                +49(0)6196/569-398
e-Posta:             go4careernoSpam(at)yaskawa.eu.com

HR Abteilung Allershausen

YASKAWA Europe GmbH
Robotik Bölümü
Yaskawastr. 1
85391 Allershausen
Germany

Telefon:           +49(0)8166/90-0
Fax:                +49(0)8166/90-103
e-Posta:             personalnoSpam(at)yaskawa.eu.com