İş-Hayat Dengesi

İş-hayat dengesi

Çalışanlarımızın özel ve meslek hayatları arasında denge kurabilmelerine yardımcı olarak çeşitli iş-hayat dengesi imkanları sunuyoruz.

Eschborn tesisleri 2007’den beri bu imkanları sunduğundan ve sürdürülebilir, aile dostu kişisel politikalarından dolayı Alman "berufundfamilie" (iş ve aile) ödülünü almaktadır.

Bu imkanların listesini ve bunlar hakkında daha fazla bilgiyi burada yer alan kısa şirket profilimizde bulabilirsiniz.

İş-hayat dengesi imkanlarımızı iyileştirmek ve tüm tesislerimizi kapsayacak şekilde genişletmek üzerinde sürekli çalışıyoruz.

İş ve Aile

Sosyal hizmet hakları

Bu noktada, çalışanların ödemesine dahil edilen kapsamlı sosyal hizmet hakları paketimize ilişkin kısa bir genel görünüm sunmak istiyoruz:

emeklilik imkanı, yıldönümü ikramiyeleri, sermaye oluşturan ödeme planları, kantin, sportif faaliyet yardımları, çeşitli ilave sigorta planları ve çok daha fazlası. Bu haklara dair daha fazla bilgiyi mülakat sırasında öğrenebilirsiniz.

Değerlendirme sistemi

Her bir ferdin kazanımlarının ve taahhütlerinin nasıl değerlendirileceği ve onların gelecekteki yollarının nasıl görünebileceği müdürler ve personel arasında her yıl tartışılır.

Şirket tarafından sunulan ücretler ve gönüllü sosyal hizmetler

Bir şirketi başarılı yapan insanlardır. Bir şirket olarak hedeflerimize ancak çalışanlar şirket içerisindeki eylemlerini her iki tarafın karşılıklı beklentilerinin bir parçası olarak gördüklerinde ulaşabiliriz.

Bu yüzden, çalışanların kazanımlarını ve taahhütlerini destekleyen ve onlara değer veren teşvik edici bir ödeme planımız mevcut.