VIPA Teleservis

Birçok çalışmanın gösterdiği üzere, önleyici bakım ile bakım maliyetlerinde %70'e varan oranda tasarruf edilebilir. Bu amaca yönelik faydalı bir araç sistemlerin sürekli izlenmesine ve bakımına imkan sunan telehizmettir. Bu nedenle, VIPA telehizmet modülleriyle farklı türdeki iletişimler için modern ve akıllı türde bir telehizmet sunuyoruz. İster analog veya ISDN hat aracılığıyla geleneksel yola, ister ADSL ve HSUPA (mobil iletişimler) gibi geniş bant bağlantıları aracılığıyla olsun, VIPA burada telehizmet modülleri hakkında da eksiksiz ürün yelpazesi sunar. Otomasyon modüllerinize iletişim her biri cihazımıza standart olarak ait olan MPI veya PROFIBUS tarafından ya da Ethernet arabirimi aracılığıyla kurulur. VIPA telehizmet modüllerinin yapılandırılması bir web tarayıcı aracılığıyla gerçekleştirilir. İlave yazılım ya da benzeri bir öğe gerekmez.

Her zamanki VIPA arabirim çeşitleriyle parlayan güçlü donanımın yanı sıra VIPA, Talk2M adında ücretsiz bir hizmet de sunar. Bu hizmet ile, iletişimi cep telefonu ya da sabit hat üzerinden sağladıklarına bakılmaksızın konstrüksiyonunuza saniyeler içerisinde güvenli bir bağlantı kurabilirsiniz.

Kontrol ünitelerinin, HMI'lerin, frekans konvertörlerinin, robot ünitelerinin, IPC'lerin vb. telehizmeti bizim için zor bir iş olmaktan çıktı. VIPA Telehizmet modülleriyle donanım ve yazılımın mükemmel dengede bir kombinasyonuna sahip olursunuz.

vipa.com adresinden Telehizmet hakkında daha fazla bilgi edinin