Ahşap İşleme Endüstrisi için Çözümlerimiz

Bir ahşap işleme makinası ne kadar büyük olursa olsun, her şey nihai ürünün kalitesi ve verimliliği ile ilgilidir. Sınıfının en iyi ürünleri, açık ve bağlantıya hazır mimarisi ile Yaskawa, mükemmel ve enerji tasarruflu çözümler için önemli önkoşulları sağlar. Onlarca yıldır edindiği tecrübe ile sektörünüzde fark yaratmanıza yardımcı olur.

daha fazlasını oku

Asansör Uygulamaları Çözümlerimiz

Yaskawa, etkileyici bir müşteri tabanına ve asansör uygulamaları alanında zengin bir deneyime sahiptir. Sayısız sistem Yaskawa tarafından üretilen ana komponentleri kullanarak hareket ediyor. İlk bakışta fark etmeyebilirsiniz. Bir OEM olarak, ortaklarımıza Yaskawa markası olmadan model seçeneği sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için sayısız seçenek sunuyoruz.

daha fazlasını oku

Denizcilik ve Açık Deniz Çözümlerimiz

Denizcilik ve açık deniz sektörü için özelleşmiş frekans invertörlerimizi tercih edebilirsiniz.

daha fazlasını oku

Elektrik ve Elektronik Sektörüne Yönelik Çözümler

Hassas, sorunsuz ve çok miktarda üretilecek olan komponentlerin üretilmesi aşamasında Yaskawa çözümleri size yardımcı olacaktır.

daha fazlasını oku

Gıda Endüstrisi için Çözümlerimiz

Yaskawa gıda endüstrisi çözümleri ile hız ve verimlik sağlar.

daha fazlasını oku

Kimya ve Plastik Endüstrisi Çözümleri

Kimyasal ürünler ve plastik endüstrisinde hem hatasız işlem yapmak için hem de olası insan unsuru sorunlarının önüne geçmek için Yaskawa çözümlerini tercih edebilirsiniz.

daha fazlasını oku

Laboratuvar Otomasyonu Çözümlerimiz

Laboratuvar otomasyonu çözümlerimizi siz de güvenle kullanabilirsiniz.

daha fazlasını oku

Metal İşleme Çözümlerimiz

Metallerin işlenmesi otomasyon için çok sayıda zorlukları içerir: dayanıklı, az bakım gerektiren teknoloji, hassasiyet ve yüksek verim. Sınıfının en iyi ürünleri, açık ve bağlantıya hazır mimarisi ile Yaskawa, mükemmel ve enerji tasarruflu çözümler için önemli önkoşulları sağlar. Onlarca yıldır edindiği tecrübe ile sektörünüzde fark yaratmanıza yardımcı olur.

daha fazlasını oku

Otomotiv Robotları

Otomotive endüstrisinde hızlı ve hatasız montaj, boyama, taşıma işlemleri için Yaskawa Motoman robotlarına güvenebilirsiniz.

daha fazlasını oku

Renewable Energy

We are a specialist in advanced electrical drive train technology, with a focus on permanent magnet, solid rotor and variable speed drive technology. Our main areas are wind, marine and turbo/industry solutions. We believe that creating a future in new energy means innovating it together today. Our innovative products, capabilities and solutions create energy sustainably, contain energy effectively and consume energy responsibly.

daha fazlasını oku

Tarımsal Robotlar / Zirai Robotlar

Tarım alanında yüksek dayanımlara sahip robotlar ile çalışarak daha kaliteli ürünler ortaya koyabilirsiniz.

daha fazlasını oku

Tekstil Endüstrisi için Çözümlerimiz

Tüm dünyada Yaskawa sürücü çözümleri tekstil makinalarına güç veriyor ve onları 365 gün 24 saat çalışır durumda tutuyor. Yaskawa, uzun süreli ortaklıkları sayesinde tekstil endüstrisinde harika bir deneyim sunar. Uygulamaya özel çözümler, müşterileri için yüksek verimlilik ve karlılık sağlar. Balya açmadan dokuma makinasına, ekstrüderlerden sarma makinalarına - Yaskawa özel uygulama gereksinimlerine hakimdir.

daha fazlasını oku

Vinç ve Kaldırma Araçları

Yaskawa vinç ve kaldırma araçları tamamen güvenli ve hataya yer vermeyen bir çözüm sunar.

daha fazlasını oku