Davranış Kuralları

Yaskawa Group Davranış İlkeleri

Yaskawa EMEA olarak, sürücü teknolojisi, endüstriyel otomasyon, robotik ve yeşil enerji alanlarında yenilikçi ürünler ve hizmetler sunan dünyanın önde gelen teknoloji şirketi için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Yenilikçi teknoloji ve yüksek ürün kalitesinin yanı sıra itibarımız, en önemlilerinden biri dürüstlük olan belirli nitelik ve değerlere de dayanmaktadır. Bu itibarı korumak için ortak sorumluluk taşıyoruz.

Kişisel sorumluluk, açıklık, şeffaflık, yasal ve etik uyum gibi değerlerimiz bunun için çok önemlidir.

Yaskawa Electric Corporation “Yaskawa Group Davranış İlkeleri Hakkında Kılavuz”u kurdu. Bunu rehber kabul ederek “Yaskawa EMEA Grup Davranış İlkeleri Hakkında Rehber” kurulmuştur. “Yaskawa EMEA Grup Davranış İlkeleri Kılavuzu” EMEA bölgesindeki tüm kuruluşlar için geçerlidir.

Davranış İlkelerimiz ve tamamlayıcı rehberlik, şirketimizde hareket etme şeklimizi ve iş ortaklarımızla ve genel halkla nasıl davrandığımızı düzenleyen temel ilke ve kuralları içerir. Günlük çalışmalarımızda yasal ve etik zorlukların üstesinden gelmek için bir çerçeve sağlarlar ve herkese ve her düzeyde eşit olarak uygulanırlar. Bu nedenle, EMEA bölgesindeki tüm yönetim kurulu üyeleri, görevliler, yöneticiler ve çalışanlar için bağlayıcıdır.