Asansör Uygulamaları Çözümlerimiz

Asansör Uygulamalarınızda Güvenilir Ortağınız

Yaskawa etkileyici bir müşteri tabanına ve asansör uygulamaları sahasında zengin bir deneyime sahiptir. Yaskawa'nın ürettiği temel bileşenler sayısız sistem tarafından kullanılır. Bunları ilk bakışta göremeyebilirsiniz. Ama bir OEM olarak, ortaklarımıza Yaskawa markasını taşımayan model seçenekleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılayan bir dizi seçenek sunuyoruz:

  • Senkronize motorlardan ve L1000A asansör AC sürücülerinden oluşan sürücü paketleri
  • L1000 Asansör sistemlerini modernize etmek için V ve L1000A invertör sürücüleri
  • L1000H ve hidrolik asansörler için Blain Hydraulics valfleri
  • J1000 hareketli kapılar için AC sürücü / invertör

Beş Yaskawa çözümü

Yaskawa münferit bileşenlerden modernizasyonlara ve yeni kurulumlardan kullanıma hazır paket çözümlerine, asansör endüstrisinde sayısız uygulamaya yönelik çözümler sunar.
 

1. L1000A invertör ve bir asansör motoru içeren sürücü paketleri:

Koordine edilen paket 400 ila 2500 kg ağırlıktaki yüklere yönelik tasarlanan kablolu asansörlerin için bir invertör sürücüden ve 16 ya da 20 kutuplu asansör motoru içerir.

2. L1000A evrensel invertör

Dişli içeren ya da içermeyen asansör sistemlerinde senkronize ya da endüksiyon motorlarını hassas ve verimli kontrolü için ideal invertör sürücüsüdür.

3. L1000V içeren modernizasyon kiti

Çıkış aralığı ve işlevselliği L1000V'yi hız geribildirimi olmayan makineler içeren asansörlerin modernizasyonu için uygun maliyetli bir tercihtir. Ayrıca, bir yandan sarsıntısız sürüş sağlarken diğer taraftan asansör sistemlerinin işletme maliyetlerini azaltır.

4. Hidrolik uygulamalara ve aşağıdakilere yönelik paket - L1000H

Özen gerektiren hidrolik asansör uygulamaları için inovatif bir yeni çözüm. Bir L1000H invertör sürücü ile Blain Hydraulics ürünü EV4 valfinin kombinasyonu sarsıntısız sürüş ve sıra dışı enerji verimliliği sunar.

5. Kapılar için invertör

Basit dikey harekete ek olarak, Yaskawa invertör sürücüleri geniş bir hareket yelpazesine yönelik verimli ve uygun maliyetli kontrol de sunar.