Yaskawa Akademi

Sizin başarınız bizim motivasyonumuzdur

Başarının bir anahtarı, personelinizin uygun şekilde eğitilmesidir. Yaskawa Akademi, giriş seviyesinden uzman seviyesine kadar katılımcıların bilgi düzeyine göre hazırlanmış geniş bir kurs yelpazesi sunar. Kurs programımız modülerdir ve neredeyse tüm uygulamalar ve her bilgi seviyesi için doğru eğitim modülünü sunar.

Eğitim Programımız ile şunları yapmak istiyoruz:

  • Doğru eylemi sağlamak için size bilgi vermek
  • Tesisinize güvenlik konusunda güven vermek
  • Robotik sistemlerinizi yüksek seviyede güvence altına almak için tesis kullanılabilirliği eğitimi yoluyla size ve çalışanlarınıza daha fazla nitelik kazandırmak
  • Erken bir aşamada size destek olmak, böylece problemlerin tespitinde hız kazanmak
  • Süreçlerinizde size yardımcı olmak ve böylece tesisinizin verimliliğini optimize etmek ve güvenceye almak
  • Tesisinizden artan verim ile başarınızı garanti etmek
  • Çünkü başarınız bizim motivasyonumuz!

Somut problemleri pratik olarak çözme konusunda müşterilerimiz birer uzmandır. Ürünlerimiz, müşterilerimizin gelişmiş çözümleri etkin bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan araçlardır. Bununla birlikte, ürünlerden en iyi şekilde yararlanmak için, bileşenlerin işlevselliği ve - gittikçe daha fazla önem kazanan şey - ürünlerin grup sistemindeki etkileşimini tanımak ve fırsatları değerlendirmek için doğru bilgi edinmek gerekir. Tam olarak bu Yaskawa Akademimizin görevi, yani bu bilgiyi müşterilerimize kazandırmak. Ekibimiz ürünlerimiz hakkında geniş ve ayrıntılı uzman bilgisi sağlayabilecek konumdadır - aynı zamanda müşterilerimizle diyalog içinde çözümleri tartışmak için: üründen çözüme! Kontrol teknolojisi, tahrik teknolojisi ve robotik, beton uygulamalarında gittikçe daha fazla büyüyor. Bu nedenle, Yaskawa Akademisi'nin artık tüm Yaskawa ürün gruplarını kapsayan entegre bir eğitim yaklaşımı sunması mantıklıdır. - Müşterilerimizin yararına!

Manfred Stern

Kurumsal Görevli - Bölge Başkanı Yaskawa Europe