Tekstil Endüstrisi için Çözümlerimiz

Tekstil Makineleri için Sürücüler ve Kontrol Ünitesi

Güvenilirlik ve Uyumluluk

Tüm dünyada Yaskawa sürücü çözümleri tekstil makinalarına güç veriyor ve onları 365 gün 24 saat çalışır durumda tutuyor.

Tekstil makinalarındaki bozulmalar kısa zamanda devasa üretim kesintisi kayıtlarına yol açar. Bu arıza sürelerinin dikkatli mühendislik, güvenilir sürücü bileşenleri ve sistemlerinin seçimiyle ortadan kaldırılması gereklidir. Yaskawa tekstil endüstrisine özel ehliyetli mühendislik ekipleri ve yüksek kalitede ürünler sağlayabilen bir ortaktır.

Deneyim ve Uzmanlık

Yaskawa, uzun süreli ortaklıkları sayesinde tekstil endüstrisinde harika bir deneyim sunar. Uygulamaya özel çözümler müşterilerine yüksek verimlilik ve karlılık sağlar. Balya açmadan dokuma makinasına, ekstrüderlerden sarma makinalarına - Yaskawa özel uygulama gereksinimlerine hakimdir.

Yaskawa Tekstil Endüstrisine yönelik özel Sürücü Sistemleri sunar.

Tekstil endüstrisi uygulama ihtiyaçlarına cevap vermeye yönelik standartlar ve belli işlevselliklere sahip 0,1 kW ile 185 kW güç aralığında ürünler sunulmaktadır. Yaskawa'nın T1000 AC Sürücü Serisi ve Sigma-7 Servo Motor Serisi güvenilir çalışma, kolay taşıma ve toplam maliyet tasarrufuna odaklanılarak geliştirilmiştir. Portföyümüz kontrol üniteleriyle en üst seviyeye ulaşmaktadır.