Marka Hakları

Yaskawa Europe GmbH

Hauptstrasse 185

65760 Eschborn

Germany


Telefon:  +49 6196 569-300

Fax:      +49 6196 569-398

E-posta:    info(at)yaskawa.eu.com

 
Yönetim Ekibi

Manfred Stern, Bruno J. Schnekenburger, Norbert Gauß, Marcus Mead

 

County court of Frankfurt, HRB 88369

UST (VAT) ID No: DE 128 960 627
 

Bağlantılarımızla ilgili sorumluluklarımız

Web sitemiz, üzerinde kontrolü olmayan harici üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle harici sayfalardaki içerik için sorumluluk kabul etmiyoruz. Bağlantı verilen sayfaların sağlayıcısı veya operatörü bu sayfalardaki içerikten her zaman sorumludur.

Bağlantı verilen harici sayfalar, bağlantı kuruldukları sırada olası yasal ihlaller açısından incelenmiştir. Harici sayfaların bağlanıldığı sırada yasa dışı içeriği bulunmamıştır. Bununla birlikte, bağlantılı sayfaların içeriğinin, yasadışı içeriğin somut bir kanıtı olmadan sürekli izlenmesi mümkün değildir. Herhangi bir yasa ihlali tespit ettikten sonra ilgili bağlantıları derhal kaldıracağız.

 

İçerik Sorumluluğumuz

 

Web sitemizin içeriği özenle hazırlanmıştır. Ancak içeriğin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti edemeyiz. Alman Telemedia Yasası'nın (TMG) 1. maddesinin 7. bendine göre, bir hizmet sağlayıcı olarak, bu web sitesindeki kendi içeriğimizden genel yasalar uyarınca sorumluyuz. Bununla birlikte, 8. ve 10. benuyarınca, üçüncü tarafların aktarılan veya depolanan bilgilerini izlemek veya yasadışı faaliyet gösteren araştırma koşullarından bir hizmet sağlayıcı olarak sorumlu değiliz. Bilgilerin kullanımının kaldırılması veya kullanılmasının engellenmesi yükümlülükleri genel yasalar tarafından etkilenmez. Bununla birlikte, bu bağlamda herhangi bir sorumluluk, sadece yasanın özel ihlali hakkında bilgilendirildiğimiz andan itibaren geçerlidir. Bu tür yasal ihlallerin farkına vardığımızda, söz konusu içeriği derhal kaldıracağız.

2. maddenin 55. bendinden sorumlu kişiler

Armin Schlenk

Yaskawa Europe GmbH

Marketing

Hauptstrasse 185

65760 Eschborn

Germany