İnovasyonlar

En yeni teknoloji ve geliştirmeler

İnovasyon ve Yaskawa

100 yılı aşkın bir süredir ürünlerimiz ve çözümlerimiz ile; madencilik, makina mühendisliği ve araç yapımı ile otomotiv, ambalaj, ahşap işleme, asansör, tekstil ve yarı iletken endüstrileri gibi çok çeşitli endüstriyel süreçlerde otomasyonu desteklemekteyiz. Sürekli olarak Mekatronik, Temiz Güç ve Humatronik alanlarında yeni değerler yaratmayı amaçlıyoruz.

 
 

i³-Mekatronik

Yeni Nesil Sistemlere
Geçiş

Dijitalleşme, gelecekteki fabrika otomasyonunun geliştirilmesi için zemin hazırlıyor. Bazıları Endüstri 4.0 diyor, bazıları Nesnelerin İnterneti diyor, biz buna i³-Mekatronik diyoruz, ancak tüm bu terimler üretkenliği ve üretim esnekliğini artıran heyecan verici akıllı ve birbirine bağlı cihazların fabrikasını ifade ediyor. Ancak herkesin aklında bir soru kaldı: hepsi ne zaman kullanılabilir olacak? Cevabımız ... ŞİMDİ!

Geleceği Tasarla

Yaskawa inovasyon programı

Kendi yüksek teknoloji seviyemize katkıda bulunmak adına daha hızlı gelişme kapasitelerine sahip olan girişim şirketlerine tam teşekküllü yatırımlar yaparak, Vision 2025'te ana hatlarıyla belirtildiği gibi “temel teknoloji gelişimi ve açık inovasyonun kaynaşması” için olan teklifimizi hızlandıracağız ve topluma yeni değerler katacağız.