i³-Mekatronik

Yeni Nesil Sistemlere Geçiş

i³-Mekatronik

Dijitalleşme, gelecekteki fabrika otomasyonunun geliştirilmesi için zemin hazırlıyor. Bazıları Endüstri 4.0 diyor, bazıları Nesnelerin İnterneti diyor, biz buna i³-Mekatronik diyoruz, ancak tüm bu terimler üretkenliği ve üretim esnekliğini artıran heyecan verici akıllı ve birbirine bağlı cihazların fabrikasını ifade ediyor. Ancak herkesin aklında bir soru kaldı: hepsi ne zaman kullanılabilir olacak? Cevabımız ... ŞİMDİ!

60'ların sonunda Yaskawa mekatronik terimini icat etti. Şimdi, 50 yıl sonra, sizi yeni nesil i³-Mekatronik dünyasına götürelim. ݳ-Mekhatronics'in önemli bir unsuru olan yazılım paketimizle her büyüklükteki şirketlere fabrika otomasyonu için orijinal bir yazılım paketi ürünü sunuyoruz. Kurulumu kolaydır, yapılandırması kolaydır ve herkesin kullanması kolaydır. Modüler yazılım yapısı, Endüstri 4.0 dijital dönüşümünün avantajlarından yararlanarak büyümeyi mümkün kılar.

i³-Mekatronik

entegre

Üretim ortamımız müşterilerin gerçek zamanlı verileri toplamasına ve analiz etmesine olanak tanır. Özelleştirilmiş Büyük Veri analizi ve AI öğrenme ile daha fazla veri analizine açıktır. Üretim verileri, uygulama, makine ve komple üretim hattı düzeyinde yazılım paketi tarafından görüntülenebilir.

akıllı

Toplanan üretim sahası verilerinin büyük Veri analizi ve AI öğrenimi, üretim sürecini makine düzeyinde ve fabrika düzeyinde optimize etmenin yeni yollarını sunar.

yenilikçi

Üretim sürecinin derinlemesine analizinden elde edilen bilgiler, iyileştirmeleri tetiklemek ve daha iyi bir üretim ve kalite seviyesi oluşturmak için kullanılır.