Kariyer

Sizin tercihiniz

Uluslararası bir ortamda çalışmaktan ve sürdürülebilir bir takım ruhu ile zorluklarla başa çıkmaktan hoşlanıyorsanız, doğru yerdesiniz.

İş-Yaşam Dengesi

Çalışanlarımızın özel ve mesleki yaşamları arasında bir denge kurmasına yardımcı olmak için çeşitli iş-yaşam dengesi hükümleri sunuyoruz.

Eschborn sitesi, bu hükümleri ve sürdürülebilir, aile dostu personel politikalarını uygulamak için 2007 yılından bu yana Alman "berufundfamilie" (iş ve aile) ödül belgesini alıyor.

İş-yaşam dengesi hükümlerimizi tüm sitelerimizi kapsayacak şekilde geliştirmek ve genişletmek için sürekli çalışıyoruz.

 

Değerlendirme sistemi

Her bir ferdin kazanımlarının ve taahhütlerinin nasıl değerlendirileceği ve onların gelecekteki yollarının nasıl görünebileceği müdürler ve personel arasında her yıl tartışılır.

Sosyal hizmet hakları

Bu noktada, çalışanların ödemesine dahil edilen kapsamlı sosyal hizmet hakları paketimize ilişkin kısa bir genel görünüm sunmak istiyoruz: emeklilik imkanı, yıldönümü ikramiyeleri, sermaye oluşturan ödeme planları, kantin, sportif faaliyet yardımları, çeşitli ilave sigorta planları ve çok daha fazlası. Bu haklara dair daha fazla bilgiyi mülakat sırasında öğrenebilirsiniz.

Şirket tarafından sunulan ücretler ve gönüllü sosyal hizmetler

Bir şirketi başarılı yapan insanlardır. Bir şirket olarak hedeflerimize ancak çalışanlar şirket içerisindeki eylemlerini her iki tarafın karşılıklı beklentilerinin bir parçası olarak gördüklerinde ulaşabiliriz.

Bu yüzden, çalışanların kazanımlarını ve taahhütlerini destekleyen ve onlara değer veren teşvik edici bir ödeme planımız mevcut.