Yaskawa Europe GmbH

Global Teknoloji Sağlayıcısı
Avrupa Oyuncusu

Global
Yenilikçi
Müşterilerinin Yanında

YASKAWA, degerli zaman ve enerji tasarrufu saglayan gelismis teknolojilerle daha akilli bir gelecek vizyonunu tutku ile takip eden çalisanlarin sirketidir. Bizim için her gün, ilerleme kaydetmek için yeni bir sanstir..

Amacimiz, isinin dogasini gelistirerek, endüstrimizin performansini ve üretkenligini artirarak toplumun gelisimine ve dolayisiyla günlük hayatimiza katkida bulunmaktir. Elbette, hepimiz için sürdürülebilir bir gezegen hedefiyle - saglikli bir ortam saglamak için yenilenebilir kaynaklarini destekliyoruz.

Merkezi Eschborn, Almanya'da olan YASKAWA Avrupa, Avrupa, Orta Dogu, Afrika ve Bagimsiz Devletler Toplulugu ülkelerindeki sirketlere mekatronik ve robotik çözümler sunmaktadir. Bu bölgelerdeki istirakleri ve Avrupa üretim tesisleriyle pazarin ihtiyaçlarini kolayca karsilayabilecek konumdayiz..

Drives Motion Controls

Yaskawa, Ac Sürücüleri, Servo Motor ve Sürücüleri, Makina Kontrol Üniteleri, PLC' leri ve HMI' larinin yanısıra müşteriye özel sürücü ve kontrol sistemleri ile pazardaki değerlerini yıllardır kanıtlamaktadır. Esnek otomasyon çözümlerindeki deneyimimiz ile sayısız endüstri kolu ve pek çok farklı alandaki uygulamalardan edindiğimiz uzmanlığımız, bizi sistem çözümleri geliştirmeye yönelik yetkin bir ortak haline getirmektedir. Yaskawa' nın geniş ürün portföyü, müşterilerin tek bir kaynaktan kontrolör ürünleri ve güçlü sistemleri elde etmelerini sağlar.

Robotics

Yaskawa, dünya genelinde kurulu 430.000 robot ile en büyük endüstriyel robot üreticilerinden biridir. Kaynak, paletleme, boyama ve taşıma robotları gibi uygulama bazlı modellere ek olarak, geniş robot ürün grubu, laboratuvar ve temiz oda uygulamaları için tasarlanan robotları ve yüksek kaliteli, anahtar teslim otomatik kaynak sistemlerini de içerir.

Environmental Energy

Yeşil Enerji, Rüzgâr Enerjisi, Güneş Enerjisi ve Denizcilik alanlarindaki Yaskawa faaliyetlerini açıklamaktadır. Rüzgâr ve güneş enerjisi yenilenebilir enerjilerin kullanımına olan katkılarımızı gösterirken, denizcilik sektöründeki ürünlerimiz gemilerin çevre ve enerji dengesinin önemli ölçüde gelistirilmesini sağlamaktadir. Sabit Miknatıslı Motorlar ve Konvertörler, 500 kW ile 8,0 MW arasında değişmektedir. Bu, rüzgâr türbinleri gibi yüksek güçteki uygulamalar için portföyümüzü genişletmekte ve dünyayı elektrik tahrikli sistemler ile en hızlı sekilde geliştirme yolumuzda ilerlemek için sağlam bir temel  ve güç artışı yaratmaktadır.

Genel Görünüm

1,900

Avrupa'daki Çalışan Sayısı

>100

Bayi

8

Üretim Tesisi

23

Ticari İşletme

Yönetim

Bruno J. Schnekenburger

President and CEO

Yaskawa Europe

Manfred Stern

Corporate Officer

Regional Head Yaskawa Europe

Jukka-Pekka Mäkinen

President

Environmental Energy Division (The Switch)

Marcus Mead

President

Robotics Division