Yaskawa Türkiye

Global
Yenilikçi
Müşterilerinin Yanında

Yaskawa, değerli zaman ve enerji tasarrufu sağlayan gelişmiş teknolojilerle daha akıllı bir gelecek vizyonunu tutku ile takip eden çalışanların şirketidir.

Amacımız, işinin doğasını geliştirerek, endüstrimizin performansını ve üretkenliğini artırarak toplumun gelişimine ve dolayısıyla günlük hayatımıza katkıda bulunmaktır.

Yaskawa, 2013 yılından itibaren Yaskawa Turkey Elektrik Ticaret Limited Şirketi unvanı ile İstanbul Genel Merkezi'nde, Sürücü, Hareket Kontrol Sistemleri ve Endüstriyel Robot Çözümleri ile endüstriyel otomasyon alanında satış, uygulama, eğitim, servis ve bakım bölümleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Turgay Halimler
Yaskawa Türkiye Genel Müdürü

 

Sürücü ve Hareket Kontrol

Yaskawa, AC Sürücüleri, Servo Motor ve Sürücüleri, Makina Kontrol Üniteleri, PLC' leri ve HMI' larının yanısıra müşteriye özel sürücü ve kontrol sistemleri ile pazardaki değerlerini yıllardır kanıtlamaktadır. Esnek otomasyon çözümlerindeki deneyimimiz ile sayısız endüstri kolu ve pek çok farklı alandaki uygulamalardan edindiğimiz uzmanlığımız, bizi sistem çözümleri geliştirmeye yönelik yetkin bir ortak haline getirmektedir. Yaskawa' nın geniş ürün portföyü, müşterilerin tek bir kaynaktan kontrolör ürünleri ve güçlü sistemleri elde etmelerini sağlar..

Robotik

Yaskawa, dünya genelinde kurulu 430.000 robot ile en büyük endüstriyel robot üreticilerinden biridir. Kaynak, paletleme, boyama ve taşıma robotları gibi uygulama bazlı modellere ek olarak, geniş robot ürün grubu, laboratuvar ve temiz oda uygulamaları için tasarlanan robotları ve yüksek kaliteli, anahtar teslim otomatik kaynak sistemlerini de içerir.