Ahşap İşleme Endüstrisi için Çözümlerimiz

Her işlem için maksimum performans

Bir ahşap işleme makinası ne kadar büyük olursa olsun, her şey nihai ürünün kalitesi ve verimliliği ile ilgilidir. Sınıfının en iyi ürünleri, açık ve bağlantıya hazır mimarisi ile Yaskawa, mükemmel ve enerji tasarruflu çözümler için önemli önkoşulları sağlar. Onlarca yıldır edindiği tecrübe ile sektörünüzde fark yaratmanıza yardımcı olur.

Spindle motorları, nakliye ve havalandırma sistemleri için enerji tasarruflu AC sürücüler

İster bir kontrol kabinine, ister bir duvara, temiz veya sert bir ortamda koyun, GA700'ün esnek ambalaj tasarımı çeşitli çevre koşullarında güvenilir bir çalışma sağlar.


Sınırsız olasılıklar

Esnek motor kontrolü, güçlü ve genişletilebilir işlevsellik ve 630 kW'a kadar geniş bir güç aralığı ile GA700, basit nakliye, pres ve diğerlerinden ağa bağlı sürücülere sahip karmaşık sistemlere veya daha yüksek güvenlik seviyesi talebi.

Yaskawa, en yeni sürücü teknolojisini kullanarak fanlar ve değişken torklu diğer uygulamalar için yeni enerji verimliliği ve enerji tasarrufu olanakları sunmaktadır.

Yüksek hassasiyetli işler için servo sürücü teknolojisi

Sahada 18 milyondan fazla servo sistemi ile Yaskawa, hareket ve kontrol konusunda birçok deneyime ve teknik bilgiye sahiptir. Sonuç: Mükemmel performans ve son derece düşük arıza oranı. Başlatma sadece birkaç dakika içinde mümkündür. Yeni Sigma-7 serisi ile benzeri görülmemiş düzeyde hassasiyet elde edersiniz.

CNC makineleri için SIGMA-7 Servo sistemleri

Yeni Sigma-7 serisinin geliştirilmesi üç ana hedefe odaklandı: sürekli hızlı devreye alma, yüksek üretim çıktısı ve maksimum operasyonel güvenilirlik. Bunun için ön koşullar, otomatik ayarlama, otomatik yük ayarı veya entegre titreşim bastırma gibi akıllı işlevlerle sağlanır. Yeni kitap tarzı muhafaza, kabin içinde yüksek performans yoğunluğu için küçük alanlarda bile amplifikatörlerin aralıksız kurulumunu destekler.

Bu seri, hem makine üreticileri hem de üretim sektöründeki son müşteriler için günümüzün pazar gereksinimlerine güçlü bir yanıt sunmaktadır.

Taşıma, paketleme ve daha fazlası için robotlar

Robotlar hızları, hassasiyetleri ve maliyet verimleri nedeniyle birçok avantaj sunar. Ayrıca tutarlı bir kalite standardı ve yüksek tekrarlanabilirlik sağlarlar. Yüksek yatırım getirisini garanti ederler ve tüm yıl boyunca 24 saat boyunca taşıma, testere, taşlama, parlatma, frezeleme veya kalite kontrol için uygundurlar.

HMI ve PLC ile çalıştırma ve izleme

İnsan ve makina arasındaki etkileşim genellikle sistemlerin kontrolüne bağlanan kontrol üniteleri aracılığıyla gerçekleştirilir. En küçük sistemden büyük, çok ağlı bir makinaya kadar: Yaskawa, çeşitli uygulamalar için tüm HMI ve PLC spektrumunu sunar.


Dokunmatik Paneller ve Panel PC'ler

Panel PC serisi ile tüm kontrol ve izleme görevleri için en uygun donanıma sahip olursunuz. Endüstriyel PC'lerin en gelişmiş performans özelliklerine ve optimum ekran seçeneklerine sahip Dokunmatik Panellerin kombinasyonu küçük bir alanda yüksek performansı yoğunlaştırır.

VIPA MİKRO M13C

VIPA MICRO ile Yaskawa çok kompakt ve son derece hızlı bir mikro kontrol sistemi sunar. Tasarım belirli bir wow faktörüne sahiptir ve çalışma ve durum göstergesi ile ilgili tamamen yeni yollar açar. Bu yüzden VIPA MICRO M13c, Yaskawa'nın yeni denetleyici nesli için başlangıç ​​sinyalidir.


VIPA SLIO I / O

SLIO, hızlı arka panel veriyolu, tek kanallı tanılama LED'leri ve sabit kablolara sahip son derece kompakt bir G / Ç sistemidir. Özellikle montaj ve servis olmak üzere modüler konsepti ile en yüksek maliyet etkinliğini sunar. Diğer CPU üreticilerinin sistemleri ile kombinasyon kısıtlama olmaksızın kolay ve mümkündür. Piyasadaki en verimli ve gelişmiş merkezi olmayan G / Ç sistemlerinden biridir. SLIO, son derece kompakt ve bakım dostu bir tasarımda en yüksek işlevselliği akıllı bir mekanik konsept ile birleştirir.