Metal İşleme Çözümlerimiz

Her işlem için en iyi performans

Metallerin işlenmesi otomasyon için çok sayıda zorluk sunar: dayanıklı, az bakım gerektiren teknoloji ile hassasiyet ve yüksek verim. Sınıfının en iyi ürünleri ve açık ve bağlanmaya hazır mimarisi ile Yaskawa, yıllardır edindiği önemli tecrübesi ile mükemmel ve enerji tasarruflu çözümler sunar.

Spindle, Winder ve Yük Taşıma için enerji tasarruflu AC sürücüler

Kontrol kabinlerinde veya panolarda, temiz veya sert bir ortamda: Yaskawa AC sürücülerinin esnek ürün tasarımı, çok çeşitli çevresel koşullar altında güvenilir çalışma sağlar.

Enerji tasarruflu ve güçlü spindle uygulamalarının Yaskawa AC sürücüleri ile uygulanması kolaydır. 1000 Hz'e kadar çıkış frekansı ve karşılık gelen dişli kutuları ile yüksek hız aralığına kadar spindle uygulamaları mümkündür.

AC sürücülerimizin özel bir sürümü, sarım ve çözme sistemlerinin özel gereksinimlerini karşılar. Asenkron ve sabit mıknatıslı motorlar hız sensörü ile veya sensörsüz olarak kontrol edilebilir ve tekstil, kağıt, folyo, tel vb. üretiminde kullanılmaya uygundur.

Sınırsız olasılıklar
 
  • Esnek motor kontrolü, geniş ve genişletilebilir işlevler ve 630 kW'a kadar güç aralığı
  • A1000 inverter sürücüler ve GA700, basit konveyör bantlarından ağ sürücülerine sahip karmaşık sistemlere kadar çok çeşitli uygulamalar için uygundur.

Kontrol sisteminize kolay entegrasyon
 
  • Tüm yaygın protokolleri ve topolojileri destekler
  • Tek bir fieldbus kartı ile beş adede kadar frekans çeviricinin uygun maliyetli ağ bağlantısı

Yerleşik arayüz sayesinde maliyet tasarrufu
 
  • RS-485 MEMOBUS / Modbus Protokolü
  • 115,2 kBit / s iletişim hızı